System rezerwacji sal - UnicardUnia Europejska

System rezerwacji sal

System rezerwacji sal to innowacyjne rozwiązanie, które pozwala zarządzać przestrzenią biurową. Sprawdzi się w przypadku dużych korporacji, jak i w niewielkich firmach, ułatwiając organizację spotkań pracowniczych czy konferencji. Pozwoli uniknąć podwójnych rezerwacji czy zbyt długich przerw oraz korzystnie wpłynie na dyscyplinę.

Oferowane przez UNICARD urządzenia są łatwe w obsłudze, bezprzewodowe oraz nie wymagają stałego zasilania. Co więcej, są gotowe do pracy bezpośrednio po wyjęciu z pudełka. Pozwalają szybko zaplanować spotkanie, a czytelny wyświetlacz przekazuje komunikaty o harmonogramie organizowanych konferencji czy dostępności sali.

System rezerwacji sal obsługuje następujące kalendarze:

 • Office 365
 • Google G Suite
 • Exchange 2010/2013
 • iCalendar
+48 12 39 89 900

Zadzwoń i umów się na
spotkanie z naszym doradcą!

Dołącz do newslettera

Co to jest system rezerwacji sal?

System do rezerwacji sal konferencyjnych to intuicyjne oraz nowoczesne rozwiązanie, które usprawnia zarządzanie zasobami przestrzeni biurowej oraz pomaga pracownikom w planowaniu i organizacji spotkań.

System rezerwacji sal pozwala m.in. wyświetlać informacje o statusie pomieszczenia, bieżących oraz przyszłych konferencjach, czy identyfikować ich organizatorów. Szybko i w łatwy sposób możesz anulować spotkanie, przedłużyć je, czy potwierdzić swoją obecność. Rezerwacja sal konferencyjnych sprawdzi się w przypadku każdej firmy bez względu na jej wielkość czy branżę. Nie tylko ułatwia organizację spotkań, ale także korzystnie wpływa na dyscyplinę oraz wzmacnia wizerunek przedsiębiorstwa.

Jak działa system rezerwacji sal konferencyjnych?

Aplikacja do rezerwacji sal to niezwykle łatwe w obsłudze urządzenie. Zarządzanie salami konferencyjnymi jest możliwe w czasie rzeczywistym – przez kalendarz, chatboty, telefon, tablet, ale także bezpośrednio poprzez dotykowy panel w urządzeniu.

System rezerwacji sali to urządzenie bezprzewodowe, które wymaga jedynie połączenia z siecią Wi-Fi. W zależności od planu abonamentowego, zyskasz dostęp do mniej lub bardziej zaawansowanych funkcji, które umożliwiają m.in. integrację z zewnętrznym oprogramowaniem, wyświetlanie informacji nawet dla 9 pomieszczeń, czy zaawansowaną analitykę. A czytelny, estetyczny i intuicyjny ekran sprawia, że rezerwacja sali jest łatwa i szybka.

System rezerwacji sali – korzyści tego rozwiązania

Jakie korzyści daje system rezerwacji sali Joan?

 • system do rezerwacji sal konferencyjnych pozwala uniknąć przerw w spotkaniach czy podwójnych rezerwacji;
 • usprawnia zarządzanie pomieszczeniami biurowymi, dzięki czemu pozwala zaoszczędzić czas oraz zasoby;
 • jest intuicyjny: szybko go skonfigurujesz i bez problemu poradzisz sobie z obsługą;
 • urządzenie zamontujesz na każdej powierzchni – bez kabli i wiercenia w ścianie;
 • pozwala na integracje z innym oprogramowaniem, np. komunikatorami firmowymi, pocztą,
 • system rezerwacji sal konferencyjnych zużywa o 99% mniej energii niż ekrany LCD, a jego bateria wystarcza na miesiące;
 • rezerwacja sali z Joan jest bezpieczna: urządzenie zbiera tylko minimum informacji, jest w pełni zgodne z RODO, a dane kalendarza pozostają na Twoich serwerach;
 • system rezerwacji sali konferencyjnej udostępnia raporty z analizą zajętości przestrzeni, dzięki czemu pozwala stworzyć efektywne i bezpieczne miejsce pracy.