Oferty pracy - UnicardUnia Europejska

Oferty pracy

Chcesz do nas dołączyć? Zobacz aktualne oferty

Specjalista e-commerce

Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: ASI/2021/KR

Twój zakres obowiązków:

  • Współpraca z agencjami i podwykonawcami w zakresie e-commerce;
  • Współtworzenie i realizacja strategii sprzedażowej oraz marketingowej dla nowej platformy e-commerce;
  • Rekomendowanie budżetu, czasu i elementów akcji marketingu internetowego;
  • Zarządzanie kampaniami digital w tym : kontrola zakupu mediów, rozliczanie przeprowadzonych kampanii realizowanych przez firmy zewnętrzne (SEM, SEO), rekomendacje i współtworzenie nowych kampanii;
  • Wprowadzanie nowych rozwiązań zwiększających efektywność sprzedaży;
  • Analizę wyników sprzedażowych, działań konkurencji i zachowań klientów;
  • Prowadzenie i rozliczanie budżetu wsparcia działań e-commerce;
  • Analizy efektywności działań wraz z rekomendacjami strategicznymi;
  • Współtworzenie oferty sklepu;
  • Analiza rynku i konkurencji;
  • Identyfikacja grupy docelowej oraz potrzeb klientów;
  • Planowanie i koordynacja działań marketingowych w kanale e-commerce;
  • Wdrażanie nowych rozwiązań i treści w celu podniesienia efektywności platformy e-commerce;
  • Optymalizacja sklepu internetowego zorientowana na sprzedaż;
  • Monitorowanie analityki internetowej i wdrażanie efektywniejszych rozwiązań;
  • Opracowywanie strategii marketingowej;
  • Nadzorowanie i optymalizacja procesów e-commerce;
  • Analiza trendów w e-commerce;
  • Nadzorowanie budżetu;
  • Współpraca z pozostałymi działami w firmie (m.in. marketing, logistyka, dział handlowy)
  • Rozwijanie zespołu e-commerce, m.in. rekrutacja i szkolenie nowych pracowników.

Nasze wymagania:

  • Wiedza i doświadczenie dotyczące narzędzi digital marketingu m.in. SEO, SEM, Google Analytics, e-mail marketing, social media, a także zachowań UX i UI;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min. 2 lata);
  • Samodzielność i własna inicjatywa;
  • Umiejętność zarządzania czasem / priorytetami;
  • Duża motywacja i chęć do pracy;
  • Skuteczność w działaniu;
  • Kreatywność i chęć wdrażania innowacji;
  • Dobre umiejętności analityczne, znajomość pakietu MS Office;
  • Mile widziana znajomość platformy Shopware.

To oferujemy:

  • Możliwość współpracy z jednym z najlepszych konsultantów e-commerce w Polsce;
  • Możliwość naturalnego i szybkiego awansu na stanowisko e-commerce managera po weryfikacji kompetencji;
  • Dynamiczny proces podejmowania decyzji - nie jesteśmy korporacją, Twoje pomysły i Twoje zaangażowanie naprawdę będą miały wpływ na naszą przyszłość;
  • Samodzielność działania i realne przełożenie na aktywności marki, jej wizerunek i strategię rozwoju;
  • Pro-pracowniczą atmosferę nakierowaną na rozwój, ponadstandardowe i innowacyjne działania;
  • Otwartość przełożonych i współpracowników na kreatywne pomysły oraz rozwiązania;
  • Pracę z ludźmi pełnymi pasji;
  • Atrakcyjne warunki finansowe z premią uzależnioną od wyników;
  • Szeroki pakiet socjalny: dofinansowanie do opieki medycznej, platformę kafeteryjną Worksmile, naukę języka angielskiego w miejscu pracy, znakomitą kawę, dobrze wyposażoną kuchnię itp.;
  • Umowa o pracę lub B2B zależnie od Twoich preferencji;
  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym ( łączenie pracy zdalnej i stacjonarnej).

Benefity:

  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie nauki języków
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Elastyczny czas pracy
  • Spotkania integracyjne
  • Brak dress code’u
  • Kawa / herbata
  • Parking dla pracowników
  • Dodatkowe świadczenia socjalne
  • Program rekomendacji pracowników

Jeżeli zainteresowała Państwa niniejsza oferta, prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres mailowy rekrutacja@unicard.pl. Do oferty należy dołączyć adnotację o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na dołączenie mojej oferty pracy do bazy danych kandydatów (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 r., Dz. U. Nr 133, poz. 883)."

Specjalista ds. Sprzedaży B2B

Nr ref.: B2B/KR/2022

  • Aktywne i efektywne pozyskiwanie nowych Klientów B2B;
  • Rozwijanie owocnych relacji biznesowych oraz dbanie o ich długoterminowość;
  • Rozpoznawanie i definiowanie potrzeb Klientów;
  • Doradztwo techniczne w zakresie proponowanych rozwiązań;
  • Realizacja polityki sprzedażowej zgodnie ze strategią firmy;
  • Poszerzanie własnej wiedzy z zakresu oferowanych rozwiązań;
  • Dbanie o modernizację i promowanie produktów we współpracy z Działem oprogramowania i rozwoju urządzeń oraz Działem marketingu.

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie handlowe w sektorze B2B;
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne w zakresie budowania i podtrzymywania pozytywnych relacji z klientem;
  • Umiejętność pracy na długim procesie sprzedaży (od 3 do 6 miesięcy);
  • Praktyczna znajomość technik sprzedaży, skuteczność w negocjacjach i rozmowach handlowych;
  • Umiejętność zarządzania procesem sprzedaży B2B;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Bardzo dobre kompetencje komunikacyjne i organizacyjne;
  • Samodyscyplina, nastawienie na realizacje zadań i osiąganie wyznaczonych celów;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Znajomość zasad pracy w systemach CRM;
  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Doświadczenie handlowe w sprzedaży usług IT w sektorze B2B;
  • Doświadczenie w sprzedaży usług SaaS / IaaS (Infrastructure as a Service) / DaaS (Device as a Service);
  • Znajomość branży Systemów Bezpieczeństwa (KD, RCP, SSWiN, CCTV, itp.);
  • Znajomość branży systemów ERP i Kadrowo-Płacowych (pod kątem integracji z oferowanymi systemami KD / RCP).

  • Atrakcyjne warunki finansowe z systemem premiowym uzależnionym od wyników, konkursy handlowe;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Profesjonalne szkolenia techniczne i sprzedażowe;
  • Szeroki pakiet socjalny: dofinansowanie do opieki medycznej oraz zajęć sportowych (Multisport), platformę kafeteryjną Worksmile, naukę języka angielskiego w miejscu pracy, znakomitą kawę, dobrze wyposażoną kuchnię itp.;
  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym (łączenie pracy zdalnej i stacjonarnej);
  • Umowę o pracę lub B2B – w zależności od Twoich preferencji;
  • Dynamiczny proces podejmowania decyzji - nie jesteśmy korporacją, Twoje pomysły i zaangażowanie będą miały realny wpływ na naszą przyszłość, wizerunek firmy i jej strategię rozwoju;
  • Pro-pracowniczą, nakierowaną na rozwój atmosferę;
  • Pracę w zgranym, pełnym pasji zespole.

Benefity:

  • Dofinansowanie wakacji dzieci
  • Paczki świąteczne

Unicard S.A